WA...NÁDHERNÉ Yaki Rovno 10"-30" Indický Remy Vlasy Prírody Farebné Indické Vlasy Yaki Rovné Vlasy Zväzky 3 4 Zväzky Riešenie


Štítky: afro vlasy copu, vlasy zväzky ponuky frontálne, brazílsky panenské vlasy, 4 farebné zväzok, chondroitín, vlasy yaki, surové vlasy zväzky ponuky, rovné vlasy, yaki, afro väčšinu vlasov, super chvost.

€32.78 €59.60
 • Skladom
 • t554


1.Koľko inche chceš?

2.Ako merať vlasy so správnou cestou?

Výroby: najväčší vlasy továreň na svete. Od roku 1989.

Služby: Viac ako 50 obchodov v Amreica, 5 vrátiť sklade

Professional: Tucet národných patentov

Záruka: je Možné vrátiť alebo vymeniť do 30 dní

1. Umývanie a stav vlasov aspoň každé 2 týždne.

2. Použitie šampón a stav, keď pranie ,Olivový olej alebo arganový olej sa bude na plus.

3. Hrebeň končí prvý, potom z top na koncoch. Nemáme naznačujú, špirála vlniaci položky. Prosím, jemne pritlačte vlnité miesto.

4. Nechcem restyle silk base uzavretie vlasy príliš často príliš tvrdý,alebo vlasy sa ľahko dostať suché a uzly budú poškodené

5. Nechajte vlasy voľne vyschnúť po umytí. Udržiavať vlasy v suchom a čistom prostredí

Q1:Ako budem vedieť, či vlasy ľudské vlasy, alebo nie ?

A: Prosím, náhodné vyberte jeden kus vlasov, s zapaľovač k vyhoreniu, ľudské vlasy v ohni bude premenil čierna guľa, jemne vmasírujte, do moci, cítiť tam je spaľovanie chuť bielkovín. Syntetické vlasy sa stávajú vlasy loptu, trenie nie je otvorený, a nylon spálené chuť.

Otázka 2: Prečo Sú Moje Vlasy Rozšírenia Dostať Spleti ?

Odpoveď: Vaše vlasy rozšírenia môžu spleti dôsledku sucha, ropa a nečistoty build-up, slanej vody, chlór a nie česanie ( široký zub špirála ), z vašich vlasov denne. Uistite sa, že na zobrazovacie a stav vašich vlasov aspoň raz za týždeň,dvakrát za týždeň je lepšie. Použite hydratačný kvapky, alebo sa obráťte na stylista pre viac pomôcť.

Otázka 3: Prečo Sú Moje Vlasy Rozšírenia Dostať Zhadzovať ?

Odpoveď: V prvom umyť, to môže byť trochu zhadzovať, ale nebojte sa, je to normálny jav. Všetky naše vlasy útku, je dvojitý útok a stroj vyrobený, zvyčajne útku je elegantný dosť,čo sa dá vyhnúť prelievanie problém.

1. Prosím, beh s prstami alebo Wide-ozubené jemne, aby sa zabránilo uvoľňovaniu. Pre kučeravé vlasy, nepoužívajte hrebeň.

2. Po umývanie prosím, zdravotná sestra vlasy s niektorými vlasy olej, potom vlasy budú hodvábne a mäkké. 3. Príliš veľa tepla môžu poškodiť vlasy.

Otázka 4: Ako dlho to vydrží ?

Odpoveď: Pre vlasy v takej vysokej kvalite ,to môže trvať viac ako jeden rok podľa riadnej starostlivosti a zdravotná sestra.Ale ak nie zaobchádzať s úctou ju bude potrebné vymeniť väzbe tri až šesť mesiacov ,čím viac budete starať sa o nich,že čím dlhšie budú trvať.

Otázka 5: Keď sa moja objednávka vyexpedovaná, po uplynutí moje platby ?

Odpoveď: Zvyčajne posielame von vlasy do 24 hodín po vašu platbu okrem víkendu a sviatkov.a to trvá 3-5 pracovných dní prostredníctvom DHL,7 až 15 wrking dní prostredníctvom DPEX,20-60 pracovných dní prostredníctvom Tatragastrogroup.sk štandardná doprava a E-paket dorazí.


 • Materiál Triedy: Remy Vlasy
 • Môže Byť Permed: Áno
 • Materiál: Ľudské Vlasy
 • Vlasy Útku: Stroj Dvojitý Útok
 • Vhodné Umiera Farby: Tmavšie Farby Len
 • Názov Značky: WA NÁDHERNÉ...
 • Najdlhšie Vlasy Podiel: >=10%
 • Ľudské Vlasy Typ: Indické Vlasy
 • Chemické Spracovanie: Permed
 • Textúra: Yaki Rovné
 • Predlžovanie Vlasov Typ: Tkanie


Napísať recenziu

Súvisiace produkty