WLure Ľahký Malý Potopenie Minnow Nevyfarbené Transparentné Prázdne Lákať s Náhodným Farba Očí pre Prispôsobiť Maľovanie UPM823


Štítky: ohnuté minnow prázdne, kovové prívesky prázdne, prázdne rybárske lure nevyfarbené, lure wlure, jackal lure, craw, láka prázdne, prázdne telo lure, bearking lákať crankbait, bearking popper lure.

€8.22
  • Skladom
  • t273


Špecifikácia: Množstvo: 10 návnad za balík

Dĺžka: 2 3/4 palca (7 cm) Dĺžka Tela: 2 palce (5 cm) Hmotnosť: 1/5 oz (5.5 g) Veľkosť oka: 4 mm (nie je prísť s rybárskymi oči a delené krúžky) Typ: Prázdne Lákať Tela(nie prísť s rybárske háčiky a delené krúžky)

Hĺbka: Potopenie/Deep Diver

Funkcie:

Pevne Zakolísania

Pomalé Potopenie Hlboké Potápanie

Jerkbait

Nádrž Testované

Vysoká Kvalita ABS Konštrukcie

Služby:

Doručenie do 24 hodín

24/7 Zákaznícka Služba

Popis:

Minnow návnad sú navrhnuté tak, aby plávať na povrchu, až kým sa tugged. Potom ich predné pery ťahá ich pod vodou a dáva im tesné zakolísania, že vyzerá veľa ako usilovne baitfish. Nenechajte sa v zhone začať preberať hneď po ste obsadenie minnow. Necháme vo vode na chvíľu. Potom začnite s pár svetlo zášklby. Zvýšiť intenzitu vášho zášklby, kým vám reakcie. Môžete skúsiť blbec-pauza-blbec preberať a udržiavať napätie počas svojho vybrať, aby plug tesne pod hladinou vody.

Výber veľkostí a farieb, ktoré najlepšie napodobniť baitfish alebo ryba vo vode. Pretože minnow zástrčky, aby minimálne množstvo rozruch na povrchu, sú najvhodnejšie pre pokojný povrch podmienky a čistej vody. Majú tiež veľmi prirodzený vzhľad a lákať štrajkov, aj keď sú plávajúce bez hnutia na vode.Minnow návnad sú navrhnuté tak, aby plávať na povrchu, až kým sa tugged. Potom ich predné pery ťahá ich pod vodou a dáva im tesné zakolísania, že vyzerá veľa ako usilovne baitfish. Nenechajte sa v zhone začať preberať hneď po ste obsadenie minnow. Necháme vo vode na chvíľu. Potom začnite s pár svetlo zášklby. Zvýšiť intenzitu vášho zášklby, kým vám reakcie. Môžete skúsiť blbec-pauza-blbec preberať a udržiavať napätie počas svojho vybrať, aby plug tesne pod hladinou vody.

Výber veľkostí a farieb, ktoré najlepšie napodobniť baitfish alebo ryba vo vode. Pretože minnow zástrčky, aby minimálne množstvo rozruch na povrchu, sú najvhodnejšie pre pokojný povrch podmienky a čistej vody. Majú tiež veľmi prirodzený vzhľad a lákať štrajkov, aj keď sú plávajúce bez hnutia na vode.


  • Poloha: JAZERO
  • Názov Značky: wLure
  • Druh: Umelé Návnady
  • Kategória: LURE
  • miesto pôvodu: Jiangsu, Čína (Pevninská Časť))
  • Číslo Modelu: UPM823P10


Napísať recenziu

Súvisiace produkty