ROZHODNUTIA Chránič UNC UV Objektív Filter Optického Skla H-K9L 52 58 62 67 72 77 82mm pre Canon, Nikon, Sony Objektív


Štítky: filter gél, nikkon af objektív, 82mm znak, benro držiak filtra, fotoaparát lensdop, nd rozhodnutia, Filter 72 mm, zrkadlo reflektor, jebo, dsc hx400v.

€16.36
  • Skladom
  • t217


Rozhodnutia Chránič UNC UV Ultra tenký Optický (H-K9L) Filter pre Canon, Nikon, Sony Ultra Slim Mosadz Filter Rám + H-K9L Optické Sklo + U-typ Nano povlak Značky úvod: neplatnosť manželstva je nastavený v roku 2005, keď neplatnosť manželstva je medzinárodná mladých značky do poľa filter. V roku 2009 Rozhodnutia vyvinutý LR UV filtre s Golden-Krúžok, ktorý spôsobil šok v filtra priemysel. Teraz Rozhodnutia sa snaží, aby sa stal Č.1 filter značky v Číne. Neplatnosť manželstva mám veľa patentovaných optických technológií, profesionálnych CNC obrábacích zariadení, pokročilé optické nástroje a viac ako 20 rokov skúseností z high-end optický dizajn odborníkov. Rozhodnutia filtra okuliare sú pochádzajú z AGC v Japonsku a Schott v Nemecku, sú svetovej triedy vysoko kvalitné optické sklo dodávateľa. Neplatnosť manželstva má UV, CPL, ND filter série. Je to pomocou vysoko kvalitný letecký hliník. A rám je len 5.2 mm, ktorý je najtenším na svete a sú v súlade s Európskymi normami ROHS. Členenie položka opis: neplatnosť manželstva je UNC UV Protector je silný a stury filter pretect objektívu, štýlový a pevný nosenie Chrániča bude chrániť váš objektív bez ohrozenia kvality fotografií. To pomocou H-K9L vysoko kvalitné optické sklo pre materiál. H-K9L je bežne používaný vysoko kvalitný optický materiál. Pretože jeho homogenita, nízke vzduchové bubliny, dobré fyzikálne a chemické výkon, to je zvyčajne spracované na vysoko precízne optické prvky používané vo viditeľnej a blízkej infračervenej oblasti , ako je napríklad objektív, prism, rovinné zrkadlo atď. Pre H-K9L, H znamená životného prostredia skla, ktorá zodpovedá Európskej ROSH štandard, a tiež bez Olova, Arzénu, Kadmia a rádioaktívnym prvkom. K znamená koruny skla. 9 to znamená, že sa radí na deviaty v koruny skla. Funkcie Nano povlak Nepremokavé s Vysokou priepustnosťou svetla dosiahne 99.3% s Vysokým rozlíšením (HD), Vysoká rovinnosti a paralelizmus black rimmed egeg Robustný ad odolné cooper rám Pôvodnej tvorby royal klasické sfarbenie technológie Špecifikácia: Značka: neplatnosť manželstva Typ Filtra: UNC UV Náter: Nano povlak Typ: Ultra tenké Mosadzný rám super Nano multi-vrstvou UV Priepustnosť: 99.3% Rám Výška: 2.15 mm Rám Materiál: Mosadz Objektív Jar: Závit Skrutky-v Materiál: ochrana Životného prostredia optické sklo H-K9L Ponuka veľkosti: 52mm, 58mm, 62mm, 67mm, 72 mm, 77mm, 82mm balenie obsahuje: 1 x Objektív Filter 1 x (dar)


  • Druh: UV Filter
  • Číslo Modelu: UNC UV
  • Názov Značky: WTIANYA
  • Package: Áno


Rubunanpm
2021-01-19
5/5
Delivery took 11 days. In retail packaging and works great! High quality stuffs here! :) Came with free lens cleaning wipes.
Hanat007
2021-01-19
5/5
Delivery took 11 days. In retail packaging and works great! High quality stuffs here! :) Came with free lens cleaning wipes.
Milesotto
2020-12-04
1/5
I never received the item required, but in compensation have been refunded via Aliexpress's intervention.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty