Gulikit KingKong Pro NS09 Bezdrôtový Gamepad Bluetooth Herný ovládač - USB-C Dátový Kábel pre Switch PC Android Raspberry Pi


Štítky: gamepad ps, modrá svadobný závoj, c typ gamepad, android usb c skladovanie, gulikit prepínač, nintendo prepínač controlers, bluetooth gamepad smartphone, hra sd, radosť con nintendo prepínač, ovládanie pc.

€28.36
  • Skladom
  • t127


Inteligentný Automatický Pilot Herné

Tento ovládač umožňuje zaznamenávať činnosti (Max. 10 minút) a potom ho automaticky spúšťať s hands-free. To je ideálny pre všetky náročné na čas opakovaného pôsobenia a rýchle akcie.

Rozšírené Pohybu Zmysle(AMS)

Kingkong Pro controller poskytuje pohybu zmysel nie len na snímanie pohybu video hry, ako Legend of Zelda, Splatoon 2, Mario Kart 8 Deluxe,ale aj na tie hry bez pôvodného pohybu zmysel hlavne FPS hry na Windows pre rýchle mierenie.

Rozšírené Turbo Mode(ATM)

Nastaviteľné Turbo systémami na A,B,X,Y,R,ZR tlačidlá pre obe semi-auto a auto rapid fire.

Plne Prispôsobiteľný

4 úrovne Advanced Motion Zmysel,4 úrovne dual HD akustické vibrácie,3 úrovne thumbsticks,2 úrovne analógové spúšte,2 úrovne Turbo režimom.

Rýchle Reakcie a Jednoduché Bezdrôtové/Káblové Pripojenie

Dual 32-bitové ARM CPU ponúka rýchle hranie odpoveď a tento ovládač podporuje aj Bluetooth, bezdrôtové a káblové pripojenie na vaše konzoly.

Ďalšie Výkonné Funkcie

Perfektný ergonomický grip pocit,Podpora Amiibo,Auto spánok a rýchlo prebudiť,hladký a odolný thumbsticks s oceľovým krúžkom,Analógové spúšte,Jednoduchá výmena A-B,X-Y tlačidlá,500mAh rechargable lítium-batériu až na 14 hodín.

Jednoduché Nastavenie a Rozšíriteľné

Všetky vlastné nastavenia len na ovládači,č App potrebné a Rozšíriteľné radič softvér

Poznámka: Ako je to inteligentný a väčšina výkonný radič s množstvom funkcií,pls dozvedieť viac o produkte,speficiations,Q&nižšie a manuál. Pls prísť späť k nám/našich distribútorov/predajcov v čase, ak vám nie sú jasné, s jeho funkcia sa používa/systémami, alebo máte akékoľvek iné problémy.

Vstupný port:USB-C Vstupné Napätie a Prúd: 5V / 500mA prenosová vzdialenosť: 10 M Frekvenčný rozsah: 2.402 GHZ - 2.480 GHZ Vrátane: 1. NS09 Radič 2. USB-C dátový kábel


  • Kompatibilné Značka/Model: Nintendo
  • Názov Značky: FN
  • Nintendo Model: NINTENDO PREPÍNAČ
  • Druh: Gamepads
  • Číslo Modelu: SN09 Pro
  • Package: Áno
  • Typ Rozhrania: Bluetooth


Napísať recenziu

Súvisiace produkty